DİLEDİĞİNİZ PEYNİR ÇEŞİTLERİ, UYGUN FİYATLARLA KAPINIZDA!

Alışveriş size de vakit kaybı gibi gelmiyor mu? Elinizde poşetlerle eve kadar yürümek çok yorucu değil mi? ''İmkân olsa her şeyi sipariş etsek de kapıya kadar getirseler'' demiyor musunuz? Ama nasıl güveneceksiniz? Hele ki peynir gibi kolayca bozulan, pek çok çeşidi olan bir ürün söz konusuyken. Hadi bozulmadan kapıya geldi, lezzetinden nasıl emin olacaksınız?

Tık Kapı Peynir 25 yıldır otel, restoran ve cafeler için peynir dağıtımı yapan bir markanın sizlere sunduğu bir hizmettir. Dünyaca ünlü otel, kafe ve restoranların (Hilton, Sheraton, Marriot, Rixos, Radisson, Ramada, Titanic, Crown Plaza, Mövenpick, Big Chefs gibi 1.200 seçkin noktada) açık büfe ve menülerinde sunduğu peynir çeşitlerini soğuk zincirin kırılmasına imkân vermeyen özel araçları ile dilediğiniz gramajda kapınıza kadar getirir. Hem de çok uygun fiyatlarla. Peki bu uygun fiyatı nasıl sağlar? Hâlihazırda hizmet verdiği müşterileri için yüklü miktarda temin ettiği peynir çeşitlerini sizlere uygun fiyatlarla sunar.

0549 510 70 80 WhatsApp Sipariş Hattımızdan ya da sosyal medya adreslerimizden dilediğiniz peyniri sipariş edin, kapınıza kadar getirelim. Yorulmayın, zaman kaybetmeyin, arkanıza yaslanın ve peynir lezzetinin keyfine varın.

 

YÖRESEL PEYNİRDEN İTHAL PEYNİRE...

Tık Kapı Peynir, yöresel peynirden ithal peynire pek çok peynir çeşidini kapınıza getiriyor. Peki bu peynirleri nereden alıyor?

Peynirin, üretiminden ulaşımına hijyen ve sağlığın hayati önem taşıdığı bir ürün olduğunun farkındayız. Bu nedenle pek çok yöresel peynir üreten firma içerisinden sağlık ve lezzet kriterlerini gözeterek alanında uzman ve tecrübeli üretici firmaları seçiyoruz. Bahar markası altında sizlere sunuyoruz. Seçtiğimiz firmaların yasaların gerektirdiği sertifika ve belgelere sahip olması konusunu en az sizin kadar önemsiyoruz.

İthal peynir çeşitlerinde ise sağlık ve hijyen koşullarına ek olarak peynirin menşei ülkesini de önemsiyoruz. Örneğin parmesan peynirini İtalya'dan, rokfor peynirini Danimarka'dan ithal ediyor, kapınıza kadar getiriyoruz. Tüm ithal peynirlerimizi Lente markası ile beğeninize sunuyoruz.

Tercihiniz hangi peynir olursa olsun hijyen, sağlık ve lezzet konusunda Tık Kapı Peynir'e güvenebilirsiniz.